Inloopochtenden schooljaar 2017-2018

De inloopochtenden zijn dit schooljaar:

  • dinsdag 26 september 2017
  • maandag 13 november 2017
  • dinsdag 30 januari 2018
  • maandag 19 maart 2018
  • donderdag 31 mei 2018

Op inloopochtenden bent u vanaf 8.30 uur welkom en kunt u tot 10.30 uur kennismaken met onze school en in de klassen kijken die gewoon aan het werk zijn. Tijdens uw bezoek is er ruimte om vragen te stellen over onze school en het onderwijs concept.

Aan onze school is tevens de peutergroep Het Zonnekind verbonden, die opvang verzorgt voor peuters vanaf 2 jaar tot 4 jaar. Vanzelfsprekend bent u ook daar welkom tijdens de inloopochtenden.

Mocht u naar aanleiding van de inloopochtend nog vragen hebben of lukt het u niet om op de inloopochtenden te komen, dan is er ook altijd de mogelijkheid om een afspraak te maken voor kennismakingsgesprek met de schoolleider Herman Dreef. U kunt hem per email bereiken ( Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ) en dan zal spoedig in overleg met u een afspraak met u worden gepland.

Van harte welkom dus!

Delen

Login

Voor ouders/verzorgers en medewerkers